DİJİSAT DİJİTAL TEKNOLOJİLERİ ELEKTRİK ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ |

Hemen Arayın : 0312 322 92 22 / 0312 473 73 23

 

İster Herkese göre içeriği ile Ailenin Yıldızı

Dünyaca ünlü belgesel kanalları ve her yaşta çocuğa hitap eden çocuk kanalları, İngiltere Premier Ligi’nden TFF 1.Lig’e, NBA’den Formula 1’e dolu dolu spor kanalları ile Ailenin Yıldızı paketinde…

İster Eğlencenin Adresi Filmin Yıldızı ile

Ailenin Yıldızı paketine ek olarak ünlü yönetmenlerin, ödüllü oyuncuların imzasını taşıyan, aksiyondan komediye her duyguya hitap eden filmler Filmin Yıldızı paketinde…

Kapıda İşlem 

İlk 3 ay boyunca Digiturk’ün yıldız dolu dünyasını taahhütsüzce doyasıya yaşayın. Memnun kalmazsanız hiçbir ek ücret ödemeden dilediğiniz gibi iptal edebilirsiniz. Üstelik bu kampanyaya özel kutunuzu evinizden alıyoruz.

4 Ekranda İzleme Özgürlüğü

100'den fazla 800 bölüm dizi ve 1000'den fazla film, hiçbir ek ücret ödemeden beIN CONNECT'te!

 

 

 

 Kampanya Bilgileri

 

 

DIGITURK KURULUM 
Kampanya kapsamında; ilk 3 ay taahhütsüz olarak , Ilk 3 aylık fatura dönemi sonrasında 12 ay taahhütle kampanyadan faydalanılabilmektedır. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir.
80 cm-90 cm’lik çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli  tek seferde 95 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında alınır.

UYDU ALICISI 
Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir. 

Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında: 
İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin verimeniz gerekmektedir.

DETAYLAR

Kampanya kapsamında ilk 3 aylık fatura dönemi ve sonrasında 12 aylık taahhüt süresince Ailenin Yıldızı paketi ayda 27 TL , Filmin Yıldızı ayda 49 TL’dir. Kampanya 03.03.2018'e kadar geçerlidir. İlk 3 aylık fatura dönemi boyunca taahhütsüz , sonrasında 12 ay taahhütlü olacak şekilde aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’na uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Eutelsat uydusu üzerinden yapılan üyeliklerde , kampanya kapsamında 24 ay taahhüt verilmesi halinde, taahhüt süresi boyunca aboneliğin kurulum yapıldığı adrese arıza için verilecek “malzeme hariç eve teknik servis hizmeti bedeli” ücretsiz olacaktır. 


beIN CONNECT’i kutudan kullanmak için internete bağlanabilen Digiturk uydu alıcısı gerekmektedir. beIN CONNECT ile paketiniz dahilindeki içeriklere (Box Office hariç) ek bir ücret ödemeden, Türkiye sınırları içinden ulaşabilirsiniz. İçerikleri beIN CONNECT ile internete bağlanabilen akıllı cep telefonunuzdan veya tabletinizden izlemek için uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu servis için gerçekleştirilen internet ve data kullanımı operatörünüz tarafından ücretlendirilir. Digiturk, kanal/paket içeriğini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Kampanyanın ilk 3 aylık fatura dönemi boyunca üyeler dilerse ek ücret ödemeden üyeliklerini iptal edebilirler. İptal ön taleplerinin işleme alınması için yazılı iptal taleplerinin yetkili servise ilgili cihazlar ile birlikte iletilmesi beklenmektedir.

İptal ön talebini ileten müşterilerin 1 fatura dönemi  içerisinde  iptal talepleri ve cihazlarını Digiturk yetkili servislerine iletmemeleri durumunda iptal talepleri işleme alınmayacaktır ve üyelik tekrar aktiflenecektir. (örn:15 Aralık’ta iletilen iptal ön talebi için yazılı iptal talebi paylaşılmadığı durumda ; fatura kesim tarihi 3 Şubat’ta üyelik tekrar aktiflenir)

Kampanyaya giriş yapılan paket dışında başka bir içeriğe geçildiğinde kampaya hakkı sonlanarak mevcut Digiturk akışları ile yeni kampanyanın taahhütü başlayarak devam edilebilir